English
Show Me! tattoo Tetovací studio Praha Show Me! tattoo Tetovací studio Praha Show Me! tattoo Tetovací studio Praha Show Me! tattoo Tetovací studio Praha Show Me! tattoo Tetovací studio Praha Show Me! tattoo Tetovací studio Praha
Novinky v našem tetovacím studiu Jak se objednat na tetování? Naše tattoos Art Ocenění ze soutěží Hostující tatéři Péče o tetování Kontakt info@showmetattoo.cz

JAK SE OBJEDNAT?

Ve studiu SHOW ME TATTOO nabízíme nekonvenční a individuální přístup k zákazníkům. Naší prioritou je spokojenost zákazníka a kvalitně odvedená práce v přátelském kolektivu a prostředí. Všechny návrhy jsou řešeny originálně a každé Vaše přání a sen se u nás může proměnit ve skutečnost... Jak na to?

OSOBNÍ KONZULTACE - v případě, že si přejete osobní konzultaci s Vámi vybraným tatérem, využijte telefonický kontakt.

INTERNETOVÁ KONZULTACE (komunikace) - zde jsou třeba následující podklady: popis Vaší představy a případné inspirační foto, odhadovaná velikost v cm, umístení na těle, barevnost a případné další dotazy..

NÁVRHY - veškeré předem domluvené návrhy budou poskytnuty nejdříve 3 dny před termínem tetování, v ostatních případech bude vše dohodnuto v den tetování, kdy je vždy dostatečná časová rezerva pro vytvoření originálního motivu. V případě předělávek se návrh tvoří vždy přímo na místě.

SKICOVNÉ - v případě tvorby předběžného návrhu je účtováno skicovné v minimální výši 1 000 Kč a dále po domluvě s tatérem.

ZÁLOHA - při závazném objednání je nutno uhradit zálohu ve výši 1000 Kč a to nejpozději do 14 dnů od objednání na účet, nebo osobně na recepci SHOW ME TATTOO, pondělí - pátek od 10:00 do 18:00 hodin. Záloha je vratná nejpozději 7 dní před termínem tetování, v případě zdravotních potíží je nutno zaslat zprávu od lékaře, jinak záloha propadá. V případě, že nebude záloha uhrazena ve stanovené lhůtě, bude termín bez upozornění zrušen.

CENA TETOVÁNÍ - minimální cena tetování je 1500 Kč, dále se cena odvíjí od náročnosti, barevnosti a velikosti daného motivu.

Těší se na Vás tým SHOW ME TATTOO